Tworzenie stron internetowych to nasza pasja

O firmie

Promar to wizja jednego człowieka, który zawsze uważał, że kiedyś komputer będzie w każdym domu a Internet będzie ułatwiał życie i pracę milionom osób na całym świecie. Obecnie jest to rzeczywistość. Internet stał się codziennością i najskuteczniejszym narzędziem biznesu.

 

Promar dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające małym i średnim firmom zaistnieć w globalnym świecie Internetu. W pełni kompleksowa oferta obejmuje tworzenie profesjonalnych stron internetowych dla firm, rozwiązania w zakresie e-biznesu poprzez wdrażanie sklepu internetowego oraz wszelką pomoc w zakresie prezentacji i promocji towarów lub usług. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz wieloletnie doświadczenie przełożyło się na zadowolenie kontrahentów, które w Promar uznaje się za najważniejsze.

 

Wdrażane przez Promar sklepy internetowe są indywidualnie dostosowywane do asortymentu oraz preferencji klienta. Takie rozwiązanie zapewnia przyjemne poznanie asortymentu przez użytkownika sklepu on-line oraz zapewnia szybką i prostą obsługę dla przedsiębiorcy.

 

Promar zajmuje się również tworzeniem oprogramowania dla komputerów osobistych. Pierwsze programy pod znakiem Promar powstawały w latach 90. Internet nie był powszechnie dostępny jak w dzisiejszych czasach. Komputery osobiste były wolniejsze i mniej dostępne. Języki programowania znała tylko wąska grupa osób. W tych czasach powstały pierwsze Programy Promar, które były zgodnie z misją twórczy rozpowszechniane za darmo.

 

Obecnie jako firma Promar zachowując wszystkie wizje i wartości oraz zdobyte doświadczenie oferuje swoim klientom pomoc w rozwoju działalności w dobie Internetu.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony firmy Promar pod adresem:
http://www.promar.net.pl lub kontaktu z Center Contact Promar