Sklep internetowy

Sklep internetowy

Twój sklep otwarty 24h na dobę, bez dodatkowych kosztów obsługi i wygodą dla klienta? Takie możliwości daje ci tylko internetowy sklep on-line. Prawidłowo zaprojektowany sklep www oraz odpowiednio reklamowany i pozycjonowany przyciąga nieograniczoną liczbę klientów i potrafi dotrzeć do docelowej grupy Twoich kontrahentów. Wygoda kupowania w domu to tylko jeden z powodów popularności sklepów internetowych, którzy cenią sobie klienci.

 

Oprócz korzyści płynących dla firm z założenia sklepu on-line poprzez minimalizację kosztów obsługi klienci coraz częściej wybierają zakupy poprzez sklepy internetowe z racji wygody dostarczenia zakupionego towaru wprost do domu oraz większych uprawnień w przypadku zakupu w Internecie. Dla przedsiębiorcy wygodą jest zarządzanie takim sklepem on-line oraz dostęp do statystyk z niemal każdego miejsca na świecie.

Słuchamy Twoich rad

Każdy projektowany i wdrażany przez nas sklep internetowy jest tworzony w oparciu o asortyment działalności oraz specyfikacje klienta. Priorytetem są Twoje oczekiwania, funkcjonalność oraz przyjemna obsługa tworzonego sklepu www.

Dostosuj swój sklep do swoich klientów

Podczas tworzenia sklepu on-line wykorzystujemy tylko i wyłącznie autorskie systemy zarządzania i obsługą owego sklepu internetowego. Pozwala to na uproszczenie do minimum obsługę oraz dostosowanie sklepu www do Twojego asortymentu oraz jego prezentacji dla klienta. Standardowe rozwiązania czasem nie wystarczą, Twój sklep on-line musi zapewnić szybką i przyjazną prezentację oferowanego towaru.

Twój sklep, Twój towar, Ty zarządzasz

Zaloguj się do swojego Panelu administracyjnego sklepu na dowolnym swoim urządzeniu z przeglądarką internetową, a uzyskasz profesjonalne narzędzie do zarządzania sklepem www. Możesz dodawać swoje kategorie, produkty oraz strony dzięki wygodnemu interfejsowi, który jest dostępny w Twoim sklepie internetowym.

 

Sam decydujesz o promocjach, cenach i promowaniu produktów. Narzędzia Twojego sklepu on-line pozwalają na kreowanie promocji, rabatów i swobodne zarządzanie produktami poprzez dodawanie lub wyróżnianie ich jako „nowość” lub na stronie głównej sklepu.

Zadbaj o wygodę swojego klienta

Twoja strategia sprzedaży jest dla nas bardzo ważna podczas projektowaniu sklepu www. Możesz określić wszystkie cechy i parametry, które ma spełniać Twój sklep. Dla wygody klienta możesz udostępnić zakupy bez logowania a dla stałych kontrahentów ustalać indywidualne rabaty. Twój klient po uzyskaniu rabatu oraz zalogowaniu się zobaczy od razu niższe ceny w sklepie on-line.

Płatności on-line, szybko i bezpiecznie

Łatwo i szybko poprzez Panel administracyjny swojego sklepu internetowego możesz zarządzać kosztami wysyłki i metodami płatności. Koszty dostawy możesz uzależnić od kwoty zakupów, rodzaju wysyłki lub innych parametrów. Wszystko zależy od Ciebie, a nasz system sklepu automatycznie wyliczy i poda koszty Twojemu klientowi.

 

Dla wygody Twoich klientów możemy zaproponować integrację Twojego sklepu www z bezpiecznymi płatnościami on-line. Po złożeniu zamówienia Twój klient zostanie przekierowany do banku gdzie szybko i bezpiecznie dokona płatności za zakupy w Twoim sklepie on-line.

Zobacz jakie przykładowe funkcje może mieć Twój sklepinternetowy

 • Łatwe i szybkie dodawanie kategorii i stron sklepu on-line
 • Nieograniczona liczba produktów z edytorem opisu typu Word
 • Ustalanie cen, robienie promocji i promowanie produktów z cenami promocyjnymi
 • Promowanie wybranych produktów jako „nowość”, na stronie głównej lub innych listach
 • Tworzenie indywidualnych rabatów
 • Zakupy bez rejestracji
 • Określenie form i kosztów dostawy towaru oraz płatności
 • Zaawansowana wyszukiwarka produktów
 • Wysyłka newslettera lub emaili informacyjnych dla klienta
 • Dla wymagających dodatkowe wersje językowe oraz generator kodu aukcji
 • Czytelne statystyki sprzedaży i odwiedzin sklepu