Usługi graficzne

Nie można sobie wyobrazić nowoczesnego marketingu, billboardów, ulotek i gazet bez grafiki. Na każdym kroku możemy napotkać eleganckie kolorowe opakowania produktów czy plakaty z reklamą firmy. Wszystko po to by zainteresować potencjalnych klientów a raczej by oni zainteresowali się naszymi usługami lub produktami.

 

Reklama, ulotki, logo firmy czy nawet wizytówki muszą być dokładnie przemyślane i zaprojektowane tak by optymalnie wykorzystać ich potencjał. Każdy projekt jest wyzwaniem dla profesjonalnego zespołu, który musi nie tylko składać się z grafików z umiejętnościami w obrazach wektorowych i rastrowych ale również sztabu marketingowego, który zbada rynek i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Logo firmy i marki

Jednym z najważniejszych elementów graficznych w świecie biznesu jest logo firmy lub logo marki czy produktu. Oferujemy niepowtarzalne logo wykonane w grafice wektorowej, która charakteryzuje się uniwersalnością w skalowaniu i drukowaniu w rożnych formatach. Stworzone przez nas logo firmy lub produktu możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, plakatach, ulotkach lub billboardach. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić Twojej firmie unikatowego loga, które może stać się rozpoznawane na całym świecie.

Wizytówki

Spotkania biznesowe, targi a nawet przyjęcia towarzyskie to doskonała okazja do zaprezentowania swoich usług i zapewniania możliwości późniejszego kontaktu. Do tego celu powstały wizytówki. Mogą być imienne lub firmowe, jednakże mają ułatwić kontakt i przekazać najważniejsze informacje o działalności. Projektując wizytówki zawsze trzymamy się tej żelaznej zasady. Wizytówki muszą być ładne, przyjemne dla oka a zarazem zawierać wszelkie informacje.

Ulotki reklamowe

Tysiące ulotek i plakatów reklamowych przewija się przez nasze oczy. Od najmniejszych ulotek A6 poprzez DL 1/3 A4, A5, 1/3 A3, A4 do wielkoformatowych plakatów lub billboardów łączy ich jedna wspólna cecha, wszystkie zawierają grafikę. Nasi profesjonalni graficy projektują plakaty, billboardy lub ulotki w oparciu o rożne analizy rynkowe i marketingowe. Takie rozwiązanie zapewnia optymalne wykorzystanie grafiki, marketingu oraz obecnych trendów na rynku.

Skład książek i gazet

Czasopisma i gazety prześcigają się nie tylko w zamieszczaniu nowych treści artykułów czy nowości ale również wyglądem i składem. Dobra książka, czasopismo czy nawet broszura informacyjna powinna przyciągać wzrok i zachęcać do dalszego czytania. Jest to nie lada wyzwanie dla profesjonalnych grafików. Realizując projekty składu czasopism, gazet lub książek zawsze kierujemy się indywidualnością, by zapewnić wyjątkowy i przyciągający efekt. Zarówno skład broszury informacyjnej, kolorowego czasopisma lub e-książki w formacie PDF musi zapewnić czytelnikowi przyjemne przedstawienie ich treści.

Zdjęcia reklamowe

W dobie cyfryzacji i Internetu dobre zdjęcie produktu jest cenniejsze niż cały jego opis. Choć jedno bez drugiego nie może istnieć to ludzka natura sprawia, że zawsze gdy przeglądamy gazetki reklamowe, katalogi lub internetowe sklepy w pierwszej kolejności zauważamy zdjęcie produktu a później czytamy opis. Dlatego zdjęcia reklamowe produktów inaczej Packshoty są tak istotnym elementem marketingowym w dzisiejszym e-commerce. Mają za zadanie przedstawić Twój produkt w najlepszym świetle. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne aparaty fotograficzne, oświetlenie oraz specjalne maty odbijające lub komory bezcieniowe by zapewnić najlepsze odzwierciedlenie prezentowanego przedmiotu.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

  • Logo firmowe lub marki – projekt
  • Animacje reklamowe – intra
  • Wizytówki – projekt i zlecenie druku
  • Projekt ulotki w rożnych formatach A6, A5, DL
  • Projekt plakatu reklamowego
  • Papier firmowy  – projekt i zlecenie druku
  • Projekt i skład broszury informacyjnej / reklamowej
  • Skład czasopisma, gazety lub książki
  • Skład książki do pliku PDF
  • Zdjęcia reklamowe – Packshoty