Tworzenie stron internetowych

Dobry wizerunek firmy w Internecie to jedne z głównych zadań, jakie wymaga współczesny marketing. Firmowa strona www, dobra pozycja w wyszukiwarce oraz profile na portalach społecznościowych pozwalają dotrzeć do nieograniczonej liczby klientów. Dzisiejszy rynek wymaga kreowanie dobrych relacji z konsumentem i zdobywanie ich lojalności.

 

Dobrze zaprojektowana strona www zapewni Twoim klientom przyjazny klimat podczas poznawania oferty Twojej firmy oraz zachęci do dalszego odwiedzania i współpracy dając korzyści w dłuższym czasie. Konkurencja na obecnym rynku spowodowała, że Twoja strona www musi być wyjątkowa i funkcjonalna.

Projektowanie stron internetowych

Profesjonalne tworzenie stron www (serwisów internetowych) zaczynamy od zapoznania się z profilem działalności naszych klientów oraz oczekiwaniami, które są dla nas bardzo ważne. Wieloletnie doświadczenie w budowie stron www oraz profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nam zaoferować usługi na najwyższym poziomie.

 

Nowoczesne standardy takie jak HTML5, JavaScript, JQuery oraz technologia AJAX (dynamiczne ładowanie strony) zapewniają nowe rozwiązania prezentacji informacji na projektowanych przez nas stronach www, sklepach internetowych lub blogach.

Modernizacja stron www

Proponujemy również modernizację istniejących serwisów www lub stron internetowych. Z biegiem lat oraz nowymi trendami strona internetowa powinna być odświeżana, by przyciągnąć nowych klientów.

 

Nowe technologie tworzenia stron www oraz nieustanny rozwój rynku wymagają modernizacji stron internetowych pod kątem nie tylko wizualnym ale dostosowując je do urządzeń takie jak tablety lub smartfony. Odnowa serwisu internetowego wpływa również na działania marketingowe, które prowadzą do zdobycia zainteresowania kontrahentów poprzez odświeżenie wizerunku firmy.

Bądź bliżej swoich klientów – czyli system CMS

Pozyskiwanie dobrych relacji z klientem i dostosowywanie oferty firmy do jego potrzeb wymaga dynamicznej strony internetowej. Takie możliwości daje nasz system CMS (Content Management System, System Zarządzania Treścią). Możesz sam, bez potrzeby wiedzy tworzenia stron www dodawać nowe podstrony swojego serwisu internetowego oraz edytować treść podobnie jak w programie typu Word.

 

Obecnie prawie wszystkie tworzone przez nas strony internetowe wyposażamy w nasz autorski system CMS, który jest dostosowywany do indywidualnych wymagań serwisu www.